K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Pirat poszukiwany

0

Policja ze Słupska szuka sprawcy wypadku samochodowego, do którego doszło w minioną środę na drodze krajowej nr 6. Kierowca doprowadził do zderzenia citroena z dacią i uciekł z miejsca zdarzenia.

W środę o godzinie 13 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenia o wypadku pomiędzy miejscowościami Reblino i Sycewice. Jak często bywa w tego typu zdarzeniach, zawiniła brawura jednego z kierowców, który wyprzedzał inne pojazdy z pogwałceniem przepisów. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz poszukuje go policja.

Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia, ustalili, że kierowca pojazdu volkswagen sharan koloru srebrnego, z niemieckimi tablicami rejestracyjnymi o początkowych wyróżnikach VER lub FER, wskutek nieprawidłowego wyprzedzania prawidłowo jadących pojazdów wymusił na kierowcy citroena, aby ten zjechał na pobocze. Podczas tego zjazdu kierowca wpadł w poślizg i uderzył w prawidłowo jadący pojazd dacia duster. Pojazdy zostały uszkodzone, ale na szczęście kierowcom nic poważniejszego się nie stało. Mogło jednak dojść do tragedii – mówi mł. asp. Edyta Żuk z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

W związku z tym funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji proszą o kontakt osoby, które mogą zidentyfikować kierowcę volkswagena Sharana. Wszelkie informacje dotyczące zdarzenia można zgłaszać pod numerem telefonu 59 848 05 03. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.