K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Wręczenie nagród

0

Dzisiaj w Spichlerzu Richtera odbyło się wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu plastyczno-fotograficzno-filmowo-rzeźbiarskiego pt. „Ja”. Na VI edycję konkursu wpłynęło łącznie 177 prac: 132 plastyczne, 32 fotograficzne, 5 filmów oraz 8 rzeźb.

Dzisiaj obyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu plastyczno-fotograficzno–filmowo-rzeźbiarskiego pt. „JA”. Ze słupskich placówek oświatowych i kulturalnych wpłynęło ponad 30 prac plastycznych, 12 prac fotograficznych, 3 filmy i 1 rzeźba. Natomiast z pozostałej części Polski napłynęło prawie sto prac plastycznych, 20 fotograficznych, 2 filmy i 7 rzeźb. Laureaci otrzymali wiele nagród, między innymi vouchery do wykorzystania w specjalistycznych sklepach dla artystów plastyków.

Vouchery na zakupy w sklepie plastycznym otrzymała zdobywczyni I miejsca w kategorii fotograficznej 7-8 Julia Wieliczko ze Słupskiego Ośrodka Kultury, której opiekunem jest Jadwiga Girsa-Zimny. Z kolei I miejsce i voucher w wysokości 500 złotych w kategorii szkół średnich zdobył Maksymilian Pyzio z Zespołu Szkół Technicznych w Słupsku. Opiekunem artystycznym jest Adam Mroczek.

Prace zakwalifikowane będzie można zobaczyć na pokonkursowej wystawie online, jak również w słupskim ratuszu w dniach od 6 do 12 grudnia. Sponsorami strategicznymi imprezy byli RWE Renewable i DZP Invest Kiereccy. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.