K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Kiermasz świąteczny w Krępie Słupskiej

0

W tym roku odbędzie się druga edycja Kiermaszu Bożonarodzeniowego na Bazarku Natury w Krępie Słupskiej. Wydarzenie planowane jest w weekend 11-12 grudnia w godzinach 14-20. W ubiegłym roku ze względu na pandemię koronawirusa impreza została odwołana.

Jak informuje organizator kiermaszu, świąteczne stoiska pojawią się w tym roku nie tylko na Bazarku Natury, ale również w budynku Centrum Aktywności Lokalnej. W tym roku swoją obecność zapowiedziało 30 wystawców, w większości pochodzących z naszego regionu.
– W ubiegłym roku z wiadomych przyczyn kiermasz świąteczny nie mógł się odbyć – mówi Karolina Oszmaniec, specjalista ds. promocji w Centrum Kultury Gminy Słupsk. – W tym roku, obserwując to, co się dzieje w Polsce, podejmujemy wyzwanie organizacji wydarzenia. Z radością i rozwagą staramy się powrócić z kiermaszem.

Spotkanie w Krępie Słupskiej to możliwość zrobienia wyjątkowych zakupów. Na ladach handlowych świątecznego kiermaszu rękodzieła pojawią się szydełkowe zabawki, lalki, misie, breloczki, ręcznie wykonane bombki i dekoracje bożonarodzeniowe. Przysmakiem będą pierniki. W ofercie nie zabraknie również czapek, szalików, wieńców, stroików na stół, świec i lampionów. Swoje stoiska otworzą też stali wystawcy Bazarku Natury, którzy dostarczą domowe przetwory, swojską kiełbasę, wędliny, rozgrzewające nalewki, sery, miody i ciasta. (jwb)

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.