K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Bożonarodzeniowy Jarmark

0

Już od 16 grudnia na ulicy Nowobramskiej rozpocznie się Bożonarodzeniowy Jarmark. Do 21 grudnia zakupić będzie można regionalne produkty, jak również wziąć udział w przygotowanych specjalnie na tę okazję atrakcjach.

Jarmark Bożonarodzeniowy na ulicy Nowobramskiej w Słupsku to coroczna okazja, aby zaopatrzyć się na święta w regionalne produkty spożywcze i rękodzielnicze. To także wyjątkowa szansa nabycia niekonwencjonalnych ozdób i upominków. W tym roku wydarzenie potrwa od 16 do 21 grudnia.

Będzie dużo wystawców, dużo fajnych produktów, zarówno spożywczych, jak i typowo świątecznych, które można wykorzystać w elementach wystroju wnętrza. I prezenty – nietuzinkowe – też będzie można kupić – mówi Dagna Mikołajczak-Maśnicka z Urzędu Miejskiego w Słupsku. – Nowobramska będzie oczywiście rozświetlona tak jak każdego roku. Będą nowe elementy iluminacji przy tramwaju, a 3 grudnia pani prezydent – wspólnie z państwem, z mieszkańcami – przejdzie przez te wszystkie pięknie przystrojone miejsca i wspólnie odpalimy iluminacje świąteczne. Mamy nadzieję, że nic się nie wydarzy do 16 grudnia w kontekście obostrzeń i pandemii i uda się także odpalić przygotowany program artystyczny.

W programie artystycznym już teraz zapowiedziano występy, które odbywać się będą w piątek, sobotę i niedzielę w czasie trwania jarmarku. Podczas zakupów czas umilą śpiewane kolędy, a najmłodsi będą mogli przygotować słodkości w Piernikowej Manufakturze. To nie koniec zaplanowanych atrakcji, jednak organizatorzy chcą pozostawić część z nich jako niespodziankę. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.