K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Najbardziej uśmiechnięte zdjęcie

0

Perla Polska ogłosiła konkurs fotograficzny na najbardziej uśmiechnięte zdjęcie na tle podświetlanej ramki świątecznej, mieszczącej się w parku przy ulicy Sienkiewicza w Słupsku. Firma czeka na zgłoszenia do 6 stycznia przyszłego roku.

Jednym ze sponsorów świątecznej iluminacji w Słupsku jest firma Perla Polska. W związku z tym przedsiębiorstwo ogłosiło konkurs na najbardziej uśmiechnięte zdjęcie na tle podświetlanej ramki świątecznej.

Perla zaproponowała, że każdemu, kto zrobi zdjęcie w kartce świątecznej stojącej przy skrzyżowaniu Grodzka – Sienkiewicza z napisem: Perla dla słupszczan, każdemu, kto weźmie udział w konkursie i prześle swoje zdjęcie w tejże ramce, ufunduje nagrody. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone, a jedną z głównych nagród będzie Instax, aparat fotograficzny bardzo dobrej marki, a także pyszne produkty Perli. Zachęcam słupszczan, żebyśmy się na tle kurtyn świetlnych w karcie pocztowej fotografowali. Prace wysyłamy do 6 stycznia – mówi prezydent miasta Krystyna Danilecka-Wojewódzka.

By wziąć udział w konkursie, należy opublikować zdjęcia na stronie wydarzenia na Facebooku i udostępnić je na Instagramie na profilu własnym z tagiem #PerladlaSlupszczan. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.