K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Bazarek świąteczny

0

Już 11 i 12 grudnia w Krępie Słupskiej odbędzie się kiermasz świąteczny. Oprócz rękodzieł do kupienia i spróbowania będą produkty spożywcze lokalnych wytwórców. Bazarek wzbogacony zostanie o wydarzenia tworzące świąteczną atmosferą.

Tylko 4 dni pozostały do świątecznego kiermaszu w Krępie Słupskiej. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 11 i 12 grudnia, w godzinach od 14 do 20.

Będzie tam czekało bardzo dużo przepysznych wyrobów – zapewnia Katarzyna Wołoszyn z CKiBP Gminy Słupsk. – Pierogi, pierniki, sery zagrodowe, czyli to, co znają bywalcy naszych rekordowych bazarków natury. Skupiamy się także na rękodziele, czyli nie zabraknie wianków, stroików świątecznych, choinek… Wszystko ręcznie robione. Będzie biżuteria, torby plecione, to czego nie można na co dzień zakupić w różnych sklepach, będzie można zakupić u nas w Krępie Słupskiej podczas kiermaszu świątecznego. Myślę, że będzie bardzo miło. Nie zabraknie grzańca, będzie świątecznie i nastrojowo. Będzie muzyka i myślę, że wszyscy będą bardzo miło spędzać ten czas.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. W trakcie trwania kiermaszu obowiązywać będą aktualne obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne. Impreza jest organizowana przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną Gminy Słupsk. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.