K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Ratusz pomaga

0

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Słupsku biorą udział w ogólnopolskim projekcie Szlachetna Paczka. Przygotowane dary trafią do pięcioosobowej rodziny mieszkającej w Słupsku. Paczka zostanie przekazana 10 stycznia.

Pracownicy ratusza szykują paczki dla pięcioosobowej rodziny mieszkającej w Słupsku. Urzędnicy przekażą zebrane dary 10 stycznia 2022 roku w ramach ogólnopolskiego projektu Szlachetna Paczka.

Z satysfakcją to podkreślam, że po raz kolejny urzędnicy Urzędu Miejskiego w Słupsku przygotowali przebogatą, olbrzymią szlachetną paczkę – mówi prezydent miasta Krystyna Danilecka-Wojewódzka. – Chcemy jako ratusz po raz czwarty już wpisać się w pomoc rodzinie wybranej w ogólnopolskim projekcie Szlachetna Paczka. Zgromadziliśmy kilkadziesiąt paczek, w tym nowa pralka, lodówka, komputery – wprawdzie używane, ale w bardzo dobrym stanie, artykuły spożywcze i przemysłowe, kosmetyki i ubrania dla pięcioosobowej rodziny, która mieszka w Słupsku. Pani samotnie wychowuje dzieci, dlatego ją właśnie jako pracownicy ratusza wybraliśmy, aby zaopiekować się ludźmi świątecznie. Wszystkie te prezenty w piątek, 10 grudnia zawozimy do tej rodziny.

Większość zebranych prezentów jest już przygotowana. W ratuszu trwają jeszcze ostatnie prace przy pakowaniu podarunków. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.