K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Szkolenie z social mediów

0

Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku poprowadzi darmowe szkolenie pt. „Media społecznościowe dla organizacji pozarządowych”. Zajęcia odbędą się 20 grudnia w siedzibie CIO przy alei Sienkiewicza 19.

Obecność firm i organizacji pozarządowych w mediach społecznościowych jest bardzo istotna w procesie pozyskiwania odbiorców. Właśnie media społecznościowe będą tematem szkolenia pt. „Media społecznościowe dla organizacji pozarządowych”. Spotkanie poprowadzi Tomasz Keler.

Odbędzie się ono już w najbliższy poniedziałek, 20 grudnia, w godzinach 9-12. Zapraszamy wszystkich tych, którzy w swoich organizacjach społecznych zajmują się właśnie promocją w mediach społecznościowych, którzy próbują tworzyć atrakcyjne wizualnie treści, grafiki, filmiki. To wszystko, co gra, co działa w mediach społecznościowych będzie podczas tego spotkania omawiane – mówi Tomasz Keler z Centrum Inicjatyw Obywatelskich. – Są takie elementy w czasie szkolenia, jak tworzenie grafiki przy wykorzystaniu wspaniałego edytora graficznego Canva. Będzie także możliwość popracowania trochę z własnym telefonem dzięki takim aplikacjom jak Quik czy też innym graficznym, które pozwalają na bardzo sprawne, w bardzo prosty sposób przegotowanie bardzo atrakcyjnych wizualnie treści.

W trakcie tego bezpłatnego, trzygodzinnego szkolenia uczestnicy nabędą między innymi wiedzy o tworzeniu dobrego plakatu czy ulotki. Zapisać się na zajęcia można na stronie internetowej cio.slupsk.pl. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.