K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Finał coraz bliżej

0

Trwają przygotowania do 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Słupsku. W tym tygodniu rozpoczęła się dystrybucja stacjonarnych puszek do wszystkich partnerów zbiórki. Na aukcjach internetowych również przybywa coraz więcej przedmiotów.

Przygotowania do 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Słupsku już trwają. Niedługo na ulice miasta wyruszy ponad 250 zarejestrowanych wolontariuszy. Partnerom zbiórki rozdane już zostały stacjonarne puszki.

Rozdaliśmy już właściwie wszystkie skarbony stacjonarne. W mieście Słupsku i w okolicach można już zbierać do tych puszek, które będą stały do 30 stycznia, do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – informuje Aleksandra Karnicka, komisarz słupskiego sztabu WOŚP. – Są to urzędy, instytucje kultury, różnego rodzaju sklepy, kawiarnie, nasz urząd miejski, informacja turystyczna i wiele innych. Linki do wszystkich tych miejsc można znaleźć na stronie Słupskiego Ośrodka Kultury.

Ruszają również aukcje internetowe, na których stale przybywa licytowanych przedmiotów i voucherów.

Rozpoczęły się już pierwsze licytacje. Dostaliśmy książkę od Daniela Odii, grafiki od Wojciecha Stefańca, ale też serdecznie polecamy katering od Eden Catering – można tam wylicytować miesięczny voucher na pyszne jedzonko. Oprócz tego salon Bunkowska Clinic sprezentował nam voucher na 1000 złotych, tak więc serdecznie polecam, na Allegro można już te przedmioty licytować – mówi Aleksandra Karnicka.

Celem trzydziestego finału WOŚP będzie zebranie środków na zakup sprzętu zapewniającego najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.