K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Zakończono prace w parku

0

Zakończono prace inwestycyjne w parku im. Ireny Sendlerowej. Zadanie „Plac zabaw dla psów i park dla dzieci” realizowane było w ramach Słupskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok. Prace kosztowały około 330 tysięcy złotych.

W parku im. Ireny Sendlerowej zakończono inwestycję pn. „Plac zabaw dla psów i park dla dzieci”. Zadanie realizowane było w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2021. Inwestycja objęła między innymi wymianę nawierzchni głównego traktu prowadzącego przez park. W zadaniu ujęto również przeprofilowanie górki saneczkowej.

Zadanie nosiło tytuł „Park zabaw dla psów i park dla dzieci” – mówi Marek Goliński, wiceprezydent Słupska. – Tak więc nie jest to park tylko dla naszych mieszkańców i ich milusińskich, ale znalazło się też miejsce dla naszych czworonożnych przyjaciół. Są nowe wybiegi, furtki, ogrodzenia, kosze i różne atrakcje dla psów. Teren jest ogrodzony. Park zyskał nowe oblicze. Są nowe zabawki, nowe urządzenia dla dzieci. Jest nawet niewielka górka saneczkowa. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach spadnie trochę śniegu.

Koszty inwestycji przekroczyły 330 tysięcy złotych. Zadanie realizowane w ramach budżetu otrzymało 489 głosów od mieszkańców Słupska. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.