K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Zamknięte w Wigilię

0

W związku z wypadającym w sobotę świętem Bożego Narodzenia pracownicy Urzędu Miejskiego w Słupsku będą mieli dzień wolny 24 grudnia. W Wigilię, jak również 7 stycznia nieczynne będą między innymi duży i mały ratusz.

Zgodnie z prawem pracownikom przysługuje dzień wolny za święto wypadające w dzień wolny od pracy. Dla zatrudnionych w Urzędzie Miejskim w Słupsku tym dniem będzie 24 grudnia.

Przypominam, że w dniu Wigilii, czyli 24 grudnia, oraz 7 stycznia Urząd Miejski w Słupsku będzie nieczynny – mówi wiceprezydent miasta Marek Goliński. – Rzecz dotyczy nie tylko dużego i małego ratusza, ale także Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ulicy Niedziałkowskiego, wydziału podatków lokalnych i zarządzania należnościami przy ulicy Jaracza 5 oraz wydziału współpracy i promocji w kamienicy Otto Freundlicha przy ulicy Tuwima 34.

W Wigilię w Urzędzie Stanu Cywilnego w Słupsku w godzinach od 10 do 14 w pokoju numer 5 będzie prowadzony dyżur w sprawach rejestracji zgonów. Instytucją, której pracownicy będą mieli wolne w dniu 24 grudnia, jest także słupski szpital przy ulicy Hubalczyków. W tym czasie pacjenci nie będą przyjmowani w poradniach szpitalnych, a w oddziałach nie będą prowadzone zabiegi planowe. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.