K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Kim byli, kim są?

0

Już w tą niedziele o godzinie 15 w kluboksięgarni Cepelin odbędzie się premiera wyjątkowego filmu w reżyserii Aleksandry Ciecholewskiej. Film nosi tytuł „Kim byliśmy, a kim jesteśmy. Absolwenci I LO w Słupsku”. Projekt powstał w ramach stypendium Prezydenta Miasta Słupska.

W kluboksięgarni Cepeli o godzinie 15 w świąteczną niedzielę odbędzie się premiera filmu pt. „Kim byliśmy, a kim jesteśmy. Absolwenci I LO w Słupsku”. Na wydarzenie zaprosił absolwent tej szkoły, wiceprezydent Słupska Marek Goliński.

Odbędzie się premiera filmu, tego jeszcze nie było – i to nie jest tytuł – mówi wiceprezydent – a tytuł brzmi „Kim byliśmy, a kim jesteśmy. Absolwenci I LO w Słupsku”. Jako że i ja, i pani Marta Makuch, i pani skarbnik Anna Gajda jesteśmy we trójkę absolwentami tego wspaniałego liceum nr I w Słupsku przy ulicy Szarych Szeregów – to jest lokowanie produktu. I pan pełnomocnik prezydenta ds. sportu Rafał Szymański też jest absolwentem tego liceum. Tak więc zapraszamy zainteresowanych państwa na tę wspaniałą premierę filmu w reżyserii Aleksandry Ciecholewskiej. 26 grudnia, drugi dzień świąt, godzina 15, klubokawiarnia Cepelin na Starym Rynku. Myślę, że sama obsada zapowiada się już hollywoodzko, bo to przecież wspaniała szkoła i wspaniali absolwenci. Jednak jestem święcie przekonany, że Oskara za to nie będzie, bo ani mnie, ani koleżanki mojej, pani wiceprezydent nie ma w obsadzie tego filmu, ale myślę, że warto zobaczyć historię tej szkoły i jej absolwentów, a tych absolwentów w Słupsku i na całym świecie jest naprawdę wielu.

Film został zrealizowany ze środków samorządu miasta w ramach stypendium prezydenta. Wejściówki na wydarzenie odebrać można w Cepelinie. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.