K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Sylwester w teatrze

0

W piątek, 31 grudnia, o godzinie 21 podczas wieczoru sylwestrowego w Nowym Teatrze w Słupsku rozpocznie się spektakl „Wieczór kawalerski” w reżyserii Pawła Pitery. Po spektaklu organizatorzy zapraszają na toast noworoczny.

Spektakl „Wieczór kawalerski” w reżyserii Pawła Pitery to błyskotliwa i pełna nieoczekiwanych zbiegów okoliczności komedia omyłek. Klasyka gatunku autorstwa Robina Hawdona trwa 2 godziny z przerwą. Premiera miała miejsce 11 czerwca. Widzowie powinni przygotować się na przezabawną historię pełną przebieranek i zwrotów akcji. Rozgrywa się ona w zarezerwowanym na noc poślubną hotelowym apartamencie, gdzie po burzliwym wieczorze kawalerskim przyszły pan młody budzi u boku pięknej, lecz… kompletnie nieznanej mu kobiety. Zanim w pokoju pojawią się panna młoda, obsługa przyjęcia i goście weselni, będzie on musiał podjąć wiele trudu, aby wybrnąć z kłopotów i uniknąć kompromitacji. W obsadzie spektaklu znaleźli się znani słupskiej publiczności aktorzy: Bożena Borek, Monika Bubniak, Igor Chmielnik, Monika Janik, Krzysztof Kluzik, Wojciech Marcinkowski, Magdalena Płaneta. Po spektaklu widzowie zostaną zaproszeni na toast noworoczny i wspólne świętowanie Nowego Roku.
– Jest to komedia i specjalnie wybraliśmy ją na wieczór sylwestrowy, ponieważ jest zabawna, lekka i przyjemna. Po spektaklu razem z widzami lampka szampana. I tym właśnie akcentem z naszymi wiernymi widzami przywitamy Nowy Rok. Spektakle planujemy również 1 i 2 stycznia 2022 roku o godzinie 19 – informuje Wioletta Stolarczyk, koordynator pracy artystycznej w Nowym Teatrze w Słupsku. – Na widownię wpuszczamy 30 procent osób niezaszczepionych, a osoby zaszczepione wchodzą bez limitu.
Bilety są do nabycia w kasie oraz w sprzedaży internetowej, a więcej szczegółów dotyczących spektaklu dostępnych jest na facebookowym profilu teatru oraz na stronie www.nowyteatr.pl.
Przypominamy jednocześnie, że w tym roku nie odbędzie się tradycyjny koncert sylwestrowy na placu Zwycięstwa. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.