K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Przebudowa Nad Słupią

0

Już jutro w formie zdalnej odbędzie się spotkanie informacyjne, w którym przedstawione zostaną harmonogram prac i organizacja ruchu na czas przebudowy ulicy Nad Słupią w Ustce. Wykonawca planuje przystąpić do robót 15 stycznia.

15 stycznia rozpoczną się prace związane z przebudową ulicy Nad Słupią w Ustce. Jutro w związku z planowaną inwestycją odbędzie się w formie zdalne spotkanie informacyjne z mieszkańcami.

Zapraszamy mieszkańców do udziału w spotkaniu z wykonawcą – mówi rzecznik prasowy Urzędu Miasta Ustka – bo umowa na remont ulicy Nad Słupią jest już podpisana i jesteśmy w przededniu przekazania terenu budowy. Przebudowa rozpocznie się w styczniu i wykonawca na spotkaniu przedstawi harmonogram robót, jakie będzie wykonywał, a także organizację ruchu na czas przebudowy. Jest to ulica z boku miasta, ale mieszka tam sporo naszych mieszkańców, więc to może być dla nich ważne. Wykonawca zgodnie z terminem będzie przebudowywał ulicę do 15 czerwca, tak więc przed sezonem letnim remont powinien się zakończyć. Jeśli ktoś chciałby czynnie wziąć udział w tym spotkaniu, może to zrobić poprzez aplikację Zoom, ale wtedy trzeba się do nas zgłosić.

Wykonawcą przebudowy ulicy jest Zakład Robót Drogowych ,,Frages”. Spotkanie z nim będzie transmitowane na żywo na portalu Facebook na profilu grupy Nasza Ustka w dniu 11 stycznia o godzinie 17. W czasie trwania prac remontowych możliwe będą utrudnienia w ruchu drogowym. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.