K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Festiwal kolęd

0

15 stycznia odbędzie się koncert finałowy XXI Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Występy rozpoczną się o godzinie 18 w kościele parafialnym pw. św. Antoniego Padewskiego w Jezierzycach.

Już w tę sobotę o godzinie 18 w kościele parafialnym pw. św. Antoniego Padewskiego w Jezierzycach odbędzie się koncert finałowy XXI Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Finaliści startować będą w 6 kategoriach.

– Do ostatniego etapu konkursu dostało się 76 uczestników. Wstęp na wydarzenie będzie darmowy, a wrażenie jak najbardziej świąteczne. Zwycięzców tego XXI festiwalu w poszczególnych kategoriach oraz zdobywcę nagrody Grand Prix, którą właśnie trzymam w rękach, a wykonała ją pani Agnieszka Pienkos, wyłoni jury, w którego składzie zasiądą pani Monika Urlik, pani Monika Zytke oraz pan Andrzej Machuta – mówi Karolina Oszmaniec z Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk. – Przesłuchania będą odbywały się przez cały dzień od godziny 9 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jezierzycach. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na przesłuchania, a wieczorem na koncert, podczas którego wystąpi także pani Monika Ulrik.

O statuetkę powalczą uczestnicy, którzy zaprezentują swoje umiejętności muzyczno-wokalne w występach indywidualnych oraz zespołowych. W tym roku festiwal poszerzono o kategorię rodzinną. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.