K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Informator Teatru Lalki Tęcza

0

W najbliższą sobotę, 22 stycznia, o godzinie 11 „Sąsiedzi” – premiera wznowieniowa. To opowieść o tym, że to, co nas różni, wcale nie musi być złe, że ważne są akceptacja i porozumienie. Reżyseria i scenariusz – Michał Tramer. Współautorką koncepcji projektu jest Claudia Kucharski z Teatrum Kopfüber z Ansbach.

Premiera w Niemczech odbyła się w Ansbach 29 września 2019 roku, w Tęczy w październiku 2019 roku. Przedstawienie dla widzów od lat 4. Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/467210085018402?ref=newsfeed.

„Damroka. Olbrzymy, czarodzieje i ludzie” – książka i audiobook już do nabycia.

Przygody Damroki, rezolutnej dwunastolatki, która spotyka na swojej drodze szereg postaci wywodzących się z kaszubskiej demonologii, są już dostępne dla czytelników i słuchaczy. Powieść Tomasza Mana wzbogacona jest bowiem audiobookiem zrealizowanym z udziałem aktorek i aktorów Teatru Lalki Tęcza. Można ją zakupić, składając zamówienie na adres: [email protected]. W Słupsku książki dostępne są w siedzibie Tęczy oraz w Kluboksięgarni Cepelin Books i Centrum Informacji Turystycznej.

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Miasta Słupsk. Link do strony „Damroki” na fb: https://www.facebook.com/Damroka-Olbrzymy-czarodzieje-i-ludzie-104403548746298.

Repertuar na styczeń i luty

Spektakle w siedzibie Teatru Lalki Tęcza przy ulicy Waryńskiego w Słupsku:

– sobota, 22 stycznia, godzina 11 – „Sąsiedzi”, premiera wznowieniowa,

– sobota, 29 stycznia, godzina 11 – „Pippi Pończoszanka”,

– sobota, 5 lutego, godzina 11.00 – „Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza?”,

– sobota, 12 lutego, godzina 11 – „Sąsiedzi”,

– sobota, 19 lutego, godzina 11 – „Sąsiedzi”. (jwb, źródło: PTL Tęcza, plakat: Alicja Kocurek )

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.