K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Zadbają o wolontariuszy

0

30 stycznia odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Słupsku na wolontariuszy w wybranych punktach czekać będą kawa, herbata i ciepłe posiłki. Dodatkowo od godziny 10 do 14 na placu Zwycięstwa stanie mobilny sztab w autobusie PKS.

Wytężoną pracę wolontariuszy przy 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspomogą słupskie restauracje i inne lokale. W wyznaczonych punktach wolontariusze będą mogli napić się ciepłej kawy i herbaty, a w niektórych również coś zjeść.

Jesteśmy bardzo wdzięczni lokalnym restauratorom, którzy zgodzili się, żeby wolontariusze podczas niedzielnego finału mogli się u nich ogrzać, skorzystać z kawy i herbaty – mówi Aleksandra Karnicka, komisarz słupskiego sztabu WOŚP. – Z ogromną przyjemnością chciałabym poinformować wszystkich naszych 250 wolontariuszy, że będzie to w takich miejscach jak U’Panzerott, Urząd Miejski w Słupsku, Cepelin Books, Herbaciarnie w Spichlerzu, Koty za Ploty, Milkshake Bar, Pizzeria Corleone, Skandal Bistro, Słupskie Smaki, So! Coffee, Tapas. Oprócz tego Smocza Jama będzie miała taki mobilny punkt z herbatą. Takie wsparcie dla wolontariuszy, gdy będzie bardzo zimno, jest bardzo istotne. Oprócz tego PKS Słupsk, za co chciałabym podziękować, zapewni autobus, w którym wolontariusze w godzinach od 10 do 14 będą mogli się ogrzać.

Skorzystanie z oferty poszczególnych punktów będzie możliwe 30 stycznia za okazaniem identyfikatora. Prace nad przygotowaniem finału wspomaga wielu partnerów i sponsorów.

Chciałabym serdecznie podziękować naszym sponsorom – dodaje Aleksandra Karnicka. – Tak naprawdę koszty ustawienia sceny, wydruku banerów czy plakatów są ogromne. Dziękuję firmom Carry PetFood, Krężel, Kalla, Wodociągi Słupsk, STBS Słupsk, Kiwanis oraz Laminopol. Są to firmy i organizacje, które wsparły słupski sztab WOŚP. Serdecznie dziękuję.

Jednym z współorganizatorów tegorocznego finału WOŚP w Słupsku jest także Centrum Handlowe Jantar, w którym odbywać się będzie część występów i pokazów. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.