K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Pokoje na godziny

0

Mieszczące się przy ulicy Tuwima Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości oferuje nową usługę wynajmu czasowego swoich pomieszczeń. Usługa nosi nazwę „pokoje na godziny” i jest przeznaczona wyłącznie dla mikro i małych firm.

Wynajem czasowy, czyli tzw. pokoje na godziny jest nową ofertą Słupskiego Stowarzyszenia Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości skierowaną do słupskich i okolicznych przedsiębiorców. Usługa jest przeznaczona wyłącznie dla mikro i małych firm oraz starterów, czyli osób dopiero rozpoczynających samodzielną działalność gospodarczą. Inkubator w swoich budynkach przy ulicy Tuwima 22a oraz 23 posiada 4 wolne lokale o powierzchni 11, 15, 16 i 22 m2. Pomieszczenia można wynajmować w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 do 21. Przed budynkiem jest także dostępny plac z bezpłatnymi miejscami parkingowymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom słupskich przedsiębiorców oraz oferując nowe usługi zaoferowaliśmy nowość ofertową, czyli wynajem czasowy, tak zwane pokoje na godziny – informuje Monika Puławska, wiceprezes i dyrektor zarządzający SSIGiP. – Państwo się uśmiechają, ale nam właśnie chodziło o ten uśmiech i zapamiętanie tej nazwy. Jest to możliwość wynajęcia pomieszczenia dla przedsiębiorcy.
Udostępnianie lokali ma charakter krótkotrwały, określony jednostkami godzinowymi i comiesięczną ryczałtową opłatą abonamentową. Za lokale o powierzchni do 16 m2 opłata abonamentowa wynosi 50 zł netto, a za pomieszczenia powyżej 16 m2 cena wzrasta do 80 zł. Do tego inkubator dolicza najemcom 3,00 zł netto za godzinę użytkowania. Powierzchnia oferowanych lokali jest przyjazna przedsiębiorcom i jest idealna do przeprowadzania spotkań biznesowych z klientami i kontrahentami.

Przedsiębiorca zawiera z nami umowę abonencką, żebyśmy wiedzieli, komu będziemy wynajmować – wyjaśnia Monika Puławska. – W razie potrzeby korzysta z tego pokoju na spotkania biznesowe tudzież na pracę za przysłowiowym biurkiem. Ma pomieszczenie umeblowane, z małym kącikiem kuchennym, z internetem oraz otrzymuje od nas skrzynkę pocztową euro, czyli może przekierować całą korespondencję na nasz adres. Prowadzimy też szkolenia. Najnowszy nasz produkt to szkolenia bhp oraz oferujemy pożyczki. Nisko oprocentowane pożyczki dla przedsiębiorców oraz firm rozpoczynających działalność gospodarczą, tak zwanych starterów.
Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości jest organizacją pozarządową, które działa od prawie 30 lat. Jego celem jest wspomaganie rozwoju przedsiębiorczości, a także prowadzenie działań na rzecz adaptacji małych firm do warunków wolnorynkowych. Więcej informacji o oferowanych lokalach i usługach uzyskać można pod numerami telefonów 59 84 69 116 oraz 59 84 69 120 lub na na stronie internetowej inkubatora. www.inkubator.slupsk.pl/. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.