K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Przebieg finału

0

Już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia, odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Słupsku i regionie przygotowano wiele atrakcji i występów artystycznych. Niestety w Kobylnicy z powodu dużej liczby zakażeń zdecydowano, że niedzielny finał odbędzie się bez udziału publiczności.

Na uczestników 30. finału WOŚP w Słupsku czeka masa atrakcji. Impreza odbywać się będzie w trzech puntach – na placu Zwycięstwa, na ulicy Nowobramskiej i w Jantarze.

Na początku od godziny 11 do 13 będzie można wziąć udział w różnego rodzaju animacjach na placu Zwycięstwa, będzie pokaz samochodów zdalnie sterowanych, przejażdżki konne, bańki mydlane, natomiast od godziny 13 do 18 zapraszam serdecznie na jarmark na ulicę Nowobramską oraz pokazy taneczne i koncerty. Gwiazdą wieczoru będzie zespół H.Lucyna. Całe wydarzenie na ulicy Nowobramskiej zakończy się o godzinie 18. Serdecznie zapraszam – mówi Aleksandra Karnicka, szefowa sztabu WOŚP w Słupsku. – W Centrum Handlowym Jantar spotkamy się pomiędzy godzinami 15 a 20 i tam również szereg animacji dla dzieci, pokaz pierwszej pomocy, warsztaty rękodzieła.

Wzrost zakażeń na covid spowodował, że finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Szkole Podstawowej w Kobylnicy odbędzie się bez udziału publiczności. Wydarzenie będzie można śledzić jednak na platformie YouTube. Na ten moment zgodnie z planem mają natomiast odbyć się finały w gminie Słupsk i Ustce. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.