K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Gadżet za bilet

0

Trwa zimowa akcja promocyjna skierowana do podróżujących autobusami PKS Słupsk. Każdy pasażer, który kupi miesięczny bilet ulgowy uczniowski lub studencki na luty, otrzyma za darmo ciekawe gadżety. Dodatkowo wszyscy uzyskają możliwość bezpłatnych przejazdów do Ustki linią 200.

Zimowa akcja promocyjna słupskiego PKS-u trwa od stycznia tego roku i jest spowodowana spadkiem liczby pasażerów kupujących bilety miesięczne w okresie zimowym. Regionalny przewoźnik stara się odwrócić tę tendencję i zachęcić do podróżowania zwłaszcza młodzież szkolną i studentów, oferując im ciekawe technogadżety w zamian za zakupiony bilet miesięczny. W styczniu były to profesjonalne słuchawki nauszne, a każdy kto jeszcze w lutym zakupi bilet na cały miesiąc otrzyma latarkę oraz do wyboru nerkę lub modny odblaskowy worek w srebrnym kolorze. Nie ma znaczenia trasa, na którą bilet miesięczny został zakupiony. Ponadto w trakcie trwania ważności biletu ich właściciele mogą za darmo podróżować linią 200 do Ustki. To jednak nie wszystko, bo w marcu na posiadaczy biletów miesięcznych będzie czekała dodatkowa niespodzianka.

Nie chciałbym jeszcze ujawniać, jaka to będzie niespodzianka, ale z pewnością będzie to atrakcyjny gadżet – zapewnia Piotr Rachwalski, prezes PKS Słupsk. – Wszystko to ma promować komunikację zbiorową. Oprócz tego w lutym na miesięcznym bilecie uczniowskim czy studenckim można podróżować do Ustki naszą linią 200. Chodzi o to, żeby młodzież ruszyła się w tym okresie, który jest dosyć martwy. Stąd taka akcja. Oczywiście ma ona też wymiar wizerunkowy i zachęcający do korzystania z komunikacji publicznej.
Gadżety można otrzymać w kasie biletowej dworca PKS przy ulicy Kołłątaja. Szczegóły dotyczące promocji dostępne są na facebookowym profilu PKS Słupsk oraz na stronie https://pks.slupsk.pl
(opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.