K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Judocy w akcji

0

9 lutego we Wrześciu odbył się II rzut Słupskiej Szkolnej Ligi Judo. Zawody były kolejnym z czterech turniejów, w których rywalizują młodzi judocy.
Zawodnicy zaprezentowali duże umiejętności i często można było oglądać efektowne rzuty. Na wyróżnienie w grupie dziewcząt zasłużyły: Hanna Grzywnowicz z SP 5 Bytów, Anna Pacewicz z SP Kobylnica, Martyna Piszko z SP Smołdzino, Anastazja Przybyszewska z SP 7 i Sara Mazurczak z SP Wrzeście.
Wśród chłopców najefektowniej i najskuteczniej walczyli: Milan Tsyhanov z SP 2 Bytów, Wojciech Słomski z SP 6 Słupsk, Wojtek Bielawa z SP Siemianice, Ilia Kliatskov z SP 7 Słupsk, Michał Kurek z SP 3 Słupsk, Hubert Olejniczak z SP 6 Słupsk, Kuba Pacewicz z SP Kobylnica, Aleksander Przyborek z SP Kończewo, Maciek Jerszyński z SP 8 Słupsk, Natan Labuda z SP 1 Słupsk, Szymon Ziobro z SP Wrzeście, Marcin Gwiżdż z SP10 Słupsk oraz Antoni Kawałko z SP Wrzeście.
III rzut ligi judo, który zaplanowano w marcu, odbędzie się Bytowie. Wszystkim zawodnikom gratulujemy znakomitych wyników!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.