K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Złapani z amfetaminą

0

W niedzielę podczas kontroli drogowej słupscy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 41 lat. W czasie przeszukania samochodu okazało się, że przewożą oni blisko 300 gramów amfetaminy.

Jak informuje słupska policja, podczas zatrzymania samochodu do kontroli okazało się, że mężczyźni przewożą znaczną ilość narkotyków.

– W minioną niedzielę policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali do kontroli pojazd, w którym znajdował się 30-letni kierujący, a także 41-letni pasażer. Z uwagi na nerwowe zachowanie tych mężczyzn policjanci dokładnie sprawdzili ten samochód i w trakcie przeszukania okazało się, że jeden z mężczyzn posiada w swojej bieliźnie dwa woreczki strunowe z amfetaminą i z marihuaną, natomiast pod fotelem drugiego mężczyzny znaleziono reklamówkę, w której znajdował się biały proszek – informuje sierż. szt. Jakub Bagiński, rzecznik prasowy KMP w Słupsku. – Po dokładnym sprawdzeniu zawartości okazało się, że jest to blisko 300 gramów amfetaminy. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do słupskiej komendy. Usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków i posiadania znacznej ilości narkotyków. Wkrótce odpowiedzą za te czyny.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków jednemu z podejrzanych grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast 30-latkowi funkcjonariusze przedstawili zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna może trafić na trzy lata do więzienia.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.