K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Silna na obcasach – z trenerem personalnym

0

W ramach realizacji zadań zgłoszonych do budżetu obywatelskiego 2022 Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na I edycję kursu samoobrony „Silna na obcasach”. Projekt skierowany jest do wszystkich kobiet zamieszkałych w Słupsku, niezależnie od wieku i posiadanych warunków fizycznych. Zajęcia mają na celu rozwój sprawności i umiejętności skutecznej samoobrony oraz możliwości dokonania oceny zagrożeń.
Kurs potrwa 4 tygodnie. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki w godzinach 18:00-19:15 w hali lekkoatletycznej na terenie stadionu 650-lecia przy ulicy Madalińskiego 4. Zajęcia poprowadzi trener personalny i specjalista ds. żywienia Łukasz Kulpa, od 10 lat związany ze sportami walki i siłownią, który na co dzień pomaga sportowcom osiągać maksimum możliwości dzięki diecie, a amatorom poprawia samopoczucie poprzez treningi personalne. Do współpracy przy projekcie SOSiR zaprosił również Darię Treder, psychologa koordynatora z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, która m.in. uczy technik oddechowych obniżających poziom stresu.
Organizatorzy zachęcają zainteresowanych do zapisów online. Liczy się kolejność zgłoszeń. Grupa może liczyć maksymalnie 20 uczestniczek. Osoby niepełnoletnie, aby wziąć udział w kursie, będą potrzebowały zgody rodzica.
Wzrost poczucia bezpieczeństwa oraz nabycie pewności siebie gwarantowane! Na zakończenie kursu każda uczestniczka otrzyma pamiątkową koszulkę z grafiką „Silna na obcasach”. Kolejne edycje odbędą się w maju, we wrześniu oraz w listopadzie. (jwb, źródło: SOSiR)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.