K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Informator Teatru Lalki Tęcza – sobota, 19 lutego

0

W najbliższą sobotę, 19 lutego, o godzinie 11 Teatr Lalki Tęcza zaprezentuje na scenie „Przygody Kubusia” w reżyserii Macieja Gierłowskiego. Kubusiowi, choć jest tylko pacynką, lalką teatralną, nie brak humoru i śmiałości. Stworzył go na potrzeby swojego teatru Julian Sójka, jeden z najwybitniejszych polskich lalkarzy, przez wiele lat związany ze słupskim teatrem. Widzowie będą mieli wpływ na wydarzenia dziejące się na scenie, aktywnie uczestnicząc w przygodach bohatera. Spektakl przeznaczony dla dzieci od lat trzech.
Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/282805280606903/?ref=newsfeed.
„Damroka. Olbrzymy, czarodzieje i ludzie” – książka i audiobook wciąż do nabycia. Damroka to rezolutna dwunastolatka, która spotyka na swojej drodze szereg postaci wywodzących się z kaszubskiej demonologii. Powieść Tomasza Mana wzbogacona została audiobookiem zrealizowanym z udziałem aktorek i aktorów Teatru Lalki Tęcza. Zamówienia: [email protected]. W Słupsku książki dostępne są w siedzibie Tęczy oraz w Kluboksięgarni Cepelin Books i Centrum Informacji Turystycznej. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Miasta Słupsk.
Link do strony „Damroki” na fb: https://www.facebook.com/Damroka-Olbrzymy-czarodzieje-i-ludzie-104403548746298. (fot. Magda Tramer, źródło: Piotr Merecki)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.