K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Pijani zatrzymani

0

Wczoraj funkcjonariusze policji w Słupsku zatrzymali dwoje pijanych kierowców. 37-letnia mieszkanka powiatu słupskiego została zatrzymana w Ustce, mając aż 2 promile alkoholu we krwi. Kary nie uniknie także 22-latek zatrzymany w Słupsku, który miał ponad promil alkoholu we krwi.

Wczoraj dwoje pijanych kierowców zostało zatrzymanych przez policjantów z regionu słupskiego. Młodego mężczyznę w wieku 22 lat złapano w Słupsku, natomiast 37-letnią kobietę w Ustce.

– W nocy z czwartku na piątek policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali do kontroli dwóch nietrzeźwych kierujących. 37-letnia kierująca pojazdem opel została zatrzymana przez policjantów w Ustce podczas kontroli. Kiedy funkcjonariusze wyczuli od niej alkohol, została przebadana na zawartość alkoholu, a urządzenie wskazało blisko 2 promile w wydychanym powietrzu. Podobnie sytuacja wyglądała w wypadku 22-letniego słupszczanina, który kierował mercedesem. Został on zatrzymany do kontroli przez funkcjonariuszy w Słupsku. W jego przypadku urządzenie wskazało ponad 1 promil alkoholu – informuje sierż. szt. Jakub Bagiński, oficer prasowy KMP w Słupsku.

Sprawcy przestępstw stracili prawo jazdy i wkrótce usłyszą zarzuty kierowania pojazdami w stanie nietrzeźwości. Za jazdę z promilami grozi kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.