K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Scena hip-hopu

0

Już w sobotę, 5 marca, odbędzie się impreza Hip-Hop Fest Słupsk 2022. Tego dnia o godzinie 18 w hali Gryfia wystąpią najlepsi wykonawcy sceny hip-hopowej. Gwiazdą wieczoru będzie raper Kizo.

5 marca w hali Gryfia wystąpią jedni z najlepszych wykonawców sceny hip-hopowej w Polsce. Swoje utwory zaprezentują raperzy Trill Pem, Blaga i gwiazda wieczoru Kizo.

– Droga młodzieży, bo to impreza głównie dla młodszych mieszkańców miasta – chociaż ja też z chęcią pójdę – Hip-Hop Fest po raz pierwszy w Słupsku, w hali Gryfia już 5 marca, czyli w przyszłą sobotę. Zapraszamy do zakupu biletów przez aplikację e-bilet i – uwaga – jest to kwota tylko 20 złotych, czyli tyle co hamburger. Wiem, że niektórzy jeżdżą do innych miast na takie koncerty – mówi Dagna Mikołajczak-Maśnicka z Urzędu Miejskiego w Słupsku – bo wystąpią Kizo, Blaga i Trill Pem, i te bilety są zazwyczaj dużo, dużo droższe, więc to okazyjna oferta, ukłon w stronę naszej słupskiej młodzieży, ponieważ nieczęsto takie koncerty się odbywają. Tak więc gorąco zapraszamy. Kizo – to mówi już samo za siebie, nie trzeba reklamować. Godzina 17, 5 marca, hala Gryfia. Jeżeli wejściówki nie sprzedadzą się wszystkie, to będą dostępne na miejscu dla spóźnialskich, myślę, że około stówki jeszcze będzie można ich kupić przed wejściem.

Organizatorzy imprezy nie stosują dla widzów ograniczeń wiekowych, jednak osoby które nie ukończyły 16 lat muszą być razem z opiekunem. Osoby pomiędzy 16. a 18. rokiem życia muszą mieć pisemną zgodę rodzica. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.