K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Walka z otyłością

0

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku organizuje spotkanie dla osób z otyłością. Pacjenci będą mogli zasięgnąć darmowej konsultacji m.in. lekarskiej i dietetycznej.
Ośrodek Koordynowanej Opieki Bariatrycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku organizuje spotkanie dla wszystkich zainteresowanych w środę, 2 marca, w godzinach 11-13 w małej sali konferencyjnej w bloku A kompleksu szpitalnego przy ulicy Hubalczyków 1 – wejście od strony patio.
Uczestnicy będą mogli spotkać się z dr. n. med. Jarosławem Feszakiem, psychodietetykiem Edytą Jasińską, psychodietetykiem Martyną Szadzińską, pielęgniarką Edytą Tołoczko oraz liderem terenowym stowarzyszenia CHLO Małgorzatą Kalinowską (profil FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100067798775380).
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsk jest przodującą w regionie placówką zajmującą się chirurgicznym leczeniem otyłości. Wszystkie osoby zainteresowane proszone są o kontakt drogą mailową z Ośrodkiem Koordynowanej Opieki Bariatrycznej
[email protected] lub telefoniczną z koordynatorem ośrodka lekarzem Mateuszem Witykiem, telefon: 608 439 585. Można także kontaktować się poprzez formularz zgłoszeniowy: https://szpital.slupsk.pl/…/10/FORMULARZ-BARIATRIA.pdf. Szczegóły: www.szpital.slupsk.pl/bariatria oraz www.szpital.slupsk.pl/prehabilitacja.
Badania Światowej Organizacji Zdrowia wskazują, że problem podwyższonej masy ciała dotyczy blisko dwóch miliardów ludzi na świecie. W Polsce z nadwagą zmaga się co drugi dorosły obywatel. (jwb, źródło: WSS w Słupsku)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.