K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Oprócz kwiatka

0

Jutro wypada światowy Dzień Kobiet. Z tej okazji uczniowie słupskiego Mechanika proponują paniom darmowy przegląd samochodów. Aby wziąć udział w akcji, należy wcześniej umówić się telefonicznie. Liczba zgłoszeń jest ograniczona.

Z okazji Dnia Kobiet uczniowie słupskiego Mechanika proponują paniom darmowy przegląd samochodów. Na takie badanie diagnostyczne należy zgłosić się do Zespołu Placówek Oświatowych przy ulicy Koszalińskiej 5 w Słupsku. W ramach akcji – po zapewnieniu własnych materiałów eksploatacyjnych – uczniowie wymienić będą mogli również wycieraczki, żarówki czy też uzupełnić poziomy płynów w samochodzie.

– Nasi panowie wraz z uczniami zawsze nam robią różne niespodzianki, nam paniom z Mechanika – mówi Barbara Zakrzewska, dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku – a w tym roku wpadli na pomysł, że może zrobić je wszystkim paniom z okolic. I dla pań właśnie organizują w Zespole Placówek Oświatowych przy ulicy Koszalińskiej – dawnym Centrum Kształcenia Praktycznego, bo tam są nasze szkolne warsztaty – sprawdzanie poziomu oleju, poziomu różnych płynów w samochodzie, wymianę np. wycieraczek, sprawdzenie stanu technicznego samochodu. Akcja trwa od dzisiaj do piątku, można się umówić, panie mogą dzwonić do szkoły i umówić się na konkretną godzinę – bo dbamy też o czas naszych pań, żeby nie stały w kolejce. I dlatego będą umówione. Staraliśmy się też i mieliśmy już sponsorów, którzy chcieli nam kupić płyn do spryskiwaczy, oleje, ale niestety przez tę sytuację, która się dzieje, wszystkie ręce na pokład i wszyscy pomagamy Ukrainie. A takie rzeczy mogą poczekać, my to rozumiemy i mamy nadzieję, że panie też to zrozumieją. Tak więc trzeba przyjechać z własnymi płynami, własnymi żarówkami, za to nasi uczniowie wszystko to sprawdzą, wymienią i poradzą, co jeszcze można naprawić w samochodzie. A przypomnę, że przy Koszalińskiej jest również stacja diagnostyczna, gdzie oczywiście odpłatnie już można przyjechać i sprawdzić stan techniczny samochodu.

Aby skorzystać z usługi konkretnego dnia w tym tygodniu, należy wcześniej umówić się pod numerem telefonu 793 944 216. Liczba zgłoszeń jest ograniczona. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.