K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Ustka z Top Inwestycją?

0

Miasto Ustka zawalczy o nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Top Inwestycje Komunalne 2022”. Do drugiego etapu konkursu miasto dostało się za realizację inwestycji Transportowego Węzła Integracyjnego im. Jacka Graczyka. Głosowanie na portalu samorządowym trwa do 15 kwietnia.

W ubiegłym roku uroczyście otworzono węzeł integracyjny w Ustce. Inwestycja okazała się dużym sukcesem, co zaowocowało zakwalifikowaniem się Ustki do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu „Top Inwestycje Komunalne 2022”. Miasto konkuruje z inwestycjami z całego kraju, między innymi z Katowicami, Lublinem czy Łodzią.

– My zgłosiliśmy Transportowy Węzeł Integracyjny im. Jacka Graczyka. To nasza najważniejsza i największa inwestycja ostatnich lat w mieście – mówi rzecznik prasowy UM Ustka Eliza Mordal. – Znaleźliśmy się w gronie 25 finalistów, innych inwestycji z różnych miast, nawet z bardzo dużych miast, takich jak Katowice czy Łódź. Ostatecznych laureatów wybierze komisja konkursowa, ale trwa również wybór laureata czytelników Portalu Samorządowego, który jest organizatorem tego konkursu. Internauci mogą oddawać swoje głosy do 15 kwietnia, do godziny 12. Można na nasz dworzec zagłosować, a wszystkie informacje najłatwiej znaleźć na stronie miasta ustka.pl i stamtąd oddać swój głos.

Głosowanie rady konkursowej i czytelników jest niezależne od siebie. Inwestycja, która otrzyma najwięcej głosów w internecie, zostanie uhonorowana nagrodą specjalną od czytelników Portalu Samorządowego. Spośród wszystkich zgłoszonych 26 kwietnia, w trakcie XIV Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.