K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Mała filharmonia

0

Już 3 kwietnia powróci cykl koncertów edukacyjnych pt. „Mała filharmonia” . Zajęcia dla dzieci odbędą się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Czesława Miłosza w Siemianicach o godzinie 12.

Już w tę sobotę odbędą się w gminie Słupsk zajęcia w ramach koncertów edukacyjnych pt. „Mała filharmonia”. Są one skierowane do młodych miłośników muzyki instrumentalnej.

– Kolejne spotkanie z cyklu „Mała filharmonia” jest oczywiście dedykowane całym rodzinom. Są to koncerty familijne, podczas których ci najmłodsi słuchacze uczą się, jak zachowywać się w takich miejscach podczas koncertów, czego nie wolno robić, co wolno robić itd. Wychowujemy młodych melomanów, którzy później będą świadomymi odbiorcami kultury i sztuki. Następne spotkanie „Małej filharmonii” 3 kwietnia o godzinie 12 w sali teatralnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Czesława Miłosza w Siemianicach – mówi Katarzyna Wołoszyn z Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk. – Koncert będzie wyjątkowy, ponieważ przyjadą do nas naprawdę wspaniali muzycy. Będzie typowo jazzowy skład, a czeka nas repertuar pełen bajek, musicali i jazzu, ponieważ będziemy zapoznawać się z improwizacjami jazzowymi, więc myślę, że to bardzo ciekawa opcja dla najmłodszych. Całość poprowadzi i zaśpiewa wspaniała wokalistka Agnieszka Brenzak, na co dzień pracująca w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Bardzo serdecznie zapraszamy na te wydarzenia.

Koncerty edukacyjne „Mała filharmonia” zostały wpisane do Gminnego Programu Edukacji Kulturalnej. Wejściówki można znaleźć na stronie internetowej kupbilecik.pl lub bezpośrednio przed wydarzeniem. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.