K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Tenisowa niespodzianka

0

Wyjątkowo atrakcyjnie dla zawodników i publiczności zapowiada się tegoroczny turniej tenisowy o puchar prezydenta Słupska. Wszystko wskazuje na to, że starania organizatorów o obecność na nim Igi Świątek i Huberta Hurkacza zakończą się pełnym powodzeniem.

Sezon tenisowy w Słupsku ruszy pełna parą w maju, ale już teraz zapowiada się on wyjątkowo atrakcyjnie. Przynajmniej z perspektywy organizatorów tradycyjnego turnieju tenisowego o puchar prezydenta Słupska, który rozegrany zostanie na kortach przy stadionie 650-lecia. Przygotowania do imprezy rozpoczęto już wcześniej od ustalania terminu. Wszystko ze względu na pomysł zaproszenia do Słupska dwojga najlepszych aktualnie polskich zawodników tej dyscypliny sportu.

Trwają już przygotowania do wrześniowego Turnieju Tenisowego o Puchar Prezydenta Miasta Słupska – informuje Marek Zawadzki, współorganizator turnieju. – Wcześniej podjęliśmy starania o zaszczycenie ceremonii zakończenia tego turnieju przez najlepszych polskich tenisistów, czyli Igę Świątek i Huberta Hurkacza. Mamy wstępną zgodę obojga nie tylko na to, że pojawią się w Słupsku, ale i rozegrają pokazowego seta z najlepszym turniejowym mikstem. A na razie życzymy naszym tenisistom zwycięstw w Miami i… czekamy!

Taka obecność może być nie tylko gratką dla miłośników tenisa, ale i dodatkową nagrodą dla miksta, który zwycięży w turnieju. Wypada tylko życzyć organizatorom powodzenia w dopinaniu szczegółów słupskiego wydarzenia. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.