K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Wielkanocne zakupy

0

Od minionej niedzieli w Słupsku trwa Jarmark Wielkanocny. Na ulicy Nowobramskiej pojawili się lokalni producenci i rękodzielnicy. Stoiska handlowe czynne będą do piątku w godzinach od 11 do 17.

Okazją na ostatnie zakupy przedświąteczne jest Jarmark Wielkanocny na ulicy Nowobramskiej w Słupsku. Na organizowanym dorocznie kiermaszu można kupić lokalne produkty oraz ręcznie wykonane ozdoby wielkanocne. Wśród rękodzieł dużą popularnością klientów cieszą się między innymi ręcznie wykonane pluszowe króliki oraz jajka wielkanocne. Produkty wielu wystawców można nabyć tylko podczas słupskich jarmarków.

– To wszystko jest ręcznie wykonane, dużo pracy w to wkładam. Ludzie chętnie kupują, nawet przed chwilą pan kupił kota. Będę tu codziennie do piątku. Kwiaty, tulipany – wszystko to szyję ręcznie, to znaczy na maszynie obszywam i ręcznie wykańczam. Jestem tylko tu, na tych jarmarkach, najczęściej w lecie – mówi pani Weronika, wystawca ozdób wielkanocnych.

Jarmark rozpoczął się w ubiegłą niedzielę i potrwa do piątku. Z ofertą wystawców można zapoznać się w godzinach od 11 do 17. Jednak zainteresowane osoby nie powinny odkładać zakupów na ostatnią chwilę, ponieważ wystawcy mogą zakończyć sprzedaż szybciej. Zależne jest to od frekwencji klientów oraz warunków pogodowych. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.