K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Mówimy – nie!

0

W sobotę, 23 kwietnia, o godzinie 19 w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku odbędzie się koncert charytatywny pt. „Mówimy – nie!”. Wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak przed wejściem do teatru zbierane będą pieniądze na pomoc obywatelom Ukrainy.

23 kwietnia o godzinie 19 w Nowym Teatrze odbędzie się koncert charytatywny pt. „Mówimy – nie!”. Koncert jest odpowiedzią na wydarzenia za wschodnią granicą, a podczas trwania występu zbierane będą pieniądze na pomoc obywatelom Ukrainy.

– Koncert jest bezpłatny, natomiast wszyscy z państwa, którzy będą odbierali darmowe wejściówki, zachęcani są do tego, żeby wpłacić datek na konto fundacji organizującej koncert. Fundacja „Blisko Serca” Oddział Pomorski Filia w Słupsku – mówi Marta Makuch, wiceprezydent Słupska. – Te informacje otrzymają państwo również w teatrze przy odbiorze wejściówek, a także zamieszczone są na stronie www.slupsk.bliskoserca.pl. Koncert jest pod patronatem pani prezydent. Wystąpią m.in. Beata Bednarz, Marta Słociak-Wiszniewska, Piotr Płuska, Bartłomiej Sarna, chór Związku Nauczycielstwa Polskiego i wiele, wiele innych. Zachęcamy do tego.

Pomoc będzie koordynowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku. Bilety można odebrać w teatrze przed samym koncertem. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.