K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Karnet na basen

0

Gmina Słupsk wraz z Centrum Usług Społecznych od kilku lat oferuje mieszkańcom gminy posiadającym kartę seniora lub kartę dużej rodzinny karnety na korzystanie z usług Parku Wodnego w Redzikowie.

Mieszkańcy gminy Słupsk, którzy posiadają kartę dużej rodziny lub kartę seniora, mogą odebrać „karnet korzyści” na usługi Parku Wodnego w Redzikowie. Akcja organizowana jest w gminie od kilku lat.

– Zapraszamy naszych mieszkańców, którzy posiadają kartę dużej rodziny oraz kartę seniora, do odbioru tych kart w Centrum Usług Społecznych i skorzystania z usług Parku Wodnego Redzikowo. Jeśli chodzi o seniorów – mówi Ewa Guzińska, rzecznik prasowy Urzędu Gminy Słupsk – to posiadacze karty seniora mają do wykorzystania kwotę 240 złotych. Jest to kwota na usługi Parku Wodnego w Redzikowie, czyli na zajęcia w basenie, rehabilitację. Natomiast jeśli chodzi o kartę dużej rodziny, to tu kwota na każdego członka rodziny wynosi 230 złotych rocznie. Tak więc w przypadku rodziny pięcioosobowej to jest około 1000 złotych do wykorzystania na usługi w Parku Wodnym Redzikowo.

Inicjatywa organizowana jest przez gminę Słupsk przy współpracy z Centrum Usług Społecznych. Karty oraz karnety odebrać można w siedzibie CUS-u przy ulicy Obrońców Wybrzeża w Słupsku. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.