K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Spektakle w Tęczy – informator 12-14 maja

0

W maju raz jeszcze Teatr Lalki Tęcza zaprasza na spektakl pt. „Zamek”. To najnowsza produkcja teatru zrealizowana w ramach Czwartków Dorosłego Widza. „Zamek” według F. Kafki wyreżyserował w Tęczy Michał Tramer. Scenografia – Sylwia Maciejewska, muzyka – Tomasz Giczewski, choreografia – Karolina Maciejewska.
Spektakl opowiada o tym, jak łatwo ludzie, społeczeństwo potrafią wpędzić się w ramy podległości i tkwić w nich nawet bez ingerencji ośrodka władzy. Główny bohater próbuje dociec, jaka jest natura władzy, która w przedstawieniu symbolizowana jest przez tytułowy Zamek.
Przedstawienie: 12 maja 2022, czwartek, godzina 19.00. Bilety: https://biletyna.pl/spektakl/Zamek/Slupsk.
*
O trzech zaklętych królewnach, czyli opowieści rozbójników” to spektakl w reżyserii Lucii Svobodovej, opowiadający historię Śnieżki, Roszpunki i Śpiącej Królewny. Rzecz o tym, jak banda zbójców znajduje w lesie dziecko i chcąc je uspokoić, opowiada bajki o swoich wymarzonych królewnach. Ale co wiedzą rozbójnicy o królewnach i jak je sobie wyobrażają? Czy dadzą radę pocieszyć zapłakane dziecko?
Przedstawienie: 14 maja 2022, sobota, godzina 11.00. Spektakl przeznaczony dla widzów od 4 lat. (jwb, źródło: PTL Tęcza, zdjęcia: Magda Tramer)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.