K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Zatrzymany za narkotyki

0

Słupscy kryminalni zatrzymali 35-letniego słupszczanina, który ukrywał w swoim mieszkaniu ponad 200 gramów amfetaminy i blisko 50 gramów marihuany. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Na karę do 10 lat pozbawienia wolności naraził się 35-letni słupszczanin. Mężczyzna ukrywał w swoim mieszkaniu i w piwnicy ponad 200 gramów amfetaminy i około 50 gramów marihuany.

– Podczas pełnionej służby mundurowi uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta ma zamieszkiwać mężczyzna, który może posiadać w miejscu swojego zamieszkania znaczne ilości środków odurzających. Policjanci dokładnie sprawdzili zarówno mieszkanie, jak i piwnicę tego mężczyzny. Okazało się, że 35-latek w tych miejscach ukrywa ponad ćwierć kilograma narkotyków. Dokładne zważenie i sprawdzenie tych środków pokazało, że jest to ponad 217 gramów amfetaminy i blisko 50 gramów marihuany – informuje sierż. szt. Jakub Bagiński, oficer prasowy KMP w Słupsku.

Słupszczanin usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.