K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Balet i Muzyczne Fajerwerki

0

W najbliższą niedzielę, 12 czerwca, o godzinie 12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Siemianicach odbędzie się koncert z cyklu „Mała Filharmonia”, zatytułowany „Balet i Muzyczne Fajerwerki”. W koncercie wystąpią soliści Opery Bałtyckiej w Gdańsku w towarzystwie Kwartetu Opera.

Koncert zatytułowany „Balet i Muzyczne Fajerwerki” odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 czerwca, o godzinie 12 w sali teatralnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Siemianicach. Będzie to ostatnie w tym sezonie artystycznym wydarzenie z cyklu „Mała Filharmonia”. Przed publicznością zaprezentują się tancerze Opery Bałtyckiej w Gdańsku Sayaka Haruna Kondracka oraz Bartosz Kondracki. Przy akompaniamencie Kwartetu Opera śpiewać będzie mezzosopranistka Donata Zuliani.

Czyli kolebka wspaniałych artystów, którzy wykonają utwory z kręgu muzyki klasycznej, z baletu „Dziadek do orzechów, z „Tańców połowieckich” – zapowiada Katarzyna Wołoszyn z Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk. – To masa bardzo dobrej muzyki i występ pary baletowej. Bilety na wydarzenie „Mała Filharmonia” dostępne są w serwisie www.kupbilecik.pl lub bezpośrednio przed wydarzeniem w sali teatralnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Siemianicach.


Kalendarz czerwcowych wydarzeń kulturalnych w gminie Słupsk zawiera także koncert dla dzieci i rodziców w Siemianicach, czwarte urodziny Lądowiska Kultury w Redzikowie i widowisko plenerowe Noc Kupały w Kusowie. Szczegółowe informacje o wydarzeniach organizowanych w gminie Słupsk dostępne są facebookowym profilu Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk oraz na stronie internetowej tej instytucji (kultura.slupsk.pl/).
(opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.