K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Bezpłatne badania techniczne

0

Słupski WORD po raz kolejny zaprasza na bezpłatne badania techniczne samochodów i motocyklów. Z oferty zbadania pojazdów skorzystać można do końca czerwca. Zapowiadane jest dodatkowo prowadzenie takich badań dwukołowców również w lipcu.

Przed wyjazdem na urlop warto upewnić się czy stan techniczny naszego pojazdu jest poprawny. Do końca czerwca można to zrobić za darmo w słupskim WORD-zie przy ulicy Mierosławskiego.

Chcemy zachęcić klientów, żeby przyjechali w czerwcu, bo badania są już prowadzone i będą kontynuowane do końca miesiąca, na tak zwane badania przedwakacyjne – mówi Zbigniew Sędzicki, dyrektor WORD w Słupsku. – Oczywiście one nie przedłużają ważności badań technicznych, takich z wbiciem do dowodu rejestracyjnego, tylko pozwalają sprawdzić elementy pojazdu takie jak zawieszenie, układ kierowniczy, oświetlenie. Czy jest wszystko sprawne przed wyjazdem wakacyjnym. Ale nie tylko. Nie wszyscy wyjeżdżają na wakacje w lipcu czy sierpniu. Może to być i w kolejnych miesiącach, ale zachęcamy wszystkich do przyjeżdżania, bo naszą dewizą jest „bezpiecznie na drogach”. Dobrze jest sprawdzić sobie samochód, tym bardziej że nie nie bierzemy za to żadnej opłaty. Poza tym bezpłatnym miesiącem opłata na stacji wynosi od 20 złotych. Zapraszamy wszystkich klientów. Nie ma żadnego znaczenia to, czy robili wcześniej badania w naszej stacji czy innych.

Dodatkowo, jak informuje dyrektor WORD w Słupsku, w planach jest przedłużenie bezpłatnych badań dwukołowców. Jednoślady mogą przyjeżdżać już w czerwcu, ale możliwe, że takie badania prowadzone będą do końca lipca. (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.