K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Pokaz samochodów

0

26 czerwca miłośnicy motoryzacji będą mogli podziwiać przed słupskim ratuszem samochody wystawiane w ramach pokazu aut Elite Box Classics By Cars Infected. Z powodów organizacyjnych od jutra plac Zwycięstwa będzie zamknięty i wyłączony z ruchu samochodowego.

W najbliższą niedzielę na placu Zwycięstwa w Słupsku obejrzeć będzie można klasyczne samochody wystawiane w ramach pokazu aut zorganizowanego przez grupę Cars Infected. W ramach wydarzenia od godziny 12 do godzin wieczornych na zainteresowanych czekać będą liczne atrakcje, w tym wspólny przejazd ulicami miasta.

– Będzie prezentacja różnorodnych aut, będą konkursy, strefa gastronomiczna, występy artystyczne i co najważniejsze – ciekawe historie motoryzacyjne, warsztaty dla dzieci i występy artystyczne. Impreza startuje o godzinie 12, a jej organizatorem jest firma Cars Infected. Zapraszamy do uczestniczenia w tym wydarzeniu – mówi wiceprezydent Słupska Marta Makuch.

W trakcie przygotowań do imprezy od jutra od godziny 14:30 do godziny 22 w niedzielę plac Zwycięstwa w Słupsku wyłączony zostanie z ruchu samochodowego. W tym czasie nie będzie także możliwości parkowania na placu. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.