K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Kolizja na wylocie

0

Wczoraj w godzinach przedpołudniowych na wylocie ze Słupska w stronę Głobina doszło do kolizji dwóch samochodów. Nad zabezpieczeniem miejsca zdarzenia pracowały zastępy straży pożarnej oraz policja.

Do zderzenia dwóch samochodów – mitsubishi i volkswagena – doszło wczoraj na drodze wylotowej z miasta w stronę Dębnicy Kaszubskiej. Zdarzenie miało miejsce w newralgicznym punkcie, co spowodowało długi korek po obu stronach drogi. Po kolizji oba samochody nie nadawały się do dalszej jazdy. Przy usuwaniu obu pojazdów z pasa ruchu drogowego pracowali strażacy i policjanci.

– Wczoraj około godziny 10 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Głobinie na wysokości zjazdu na obwodnicę Słupska. Policjanci, którzy pracowali na miejscu tego zdarzenia, ustalili, że 37-letni kierujący pojazdem marki Volkswagen, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdem Mitsubishi. W wyniku tego zdarzenia doszło do zderzenia się pojazdów. Na szczęście nikt nie ucierpiał, uczestnicy byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem, a policjanci zatrzymali również dowody rejestracyjne obu pojazdów. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Wysoka temperatura negatywnie wpływa na nasze samopoczucie i czas reakcji w przypadku wystąpienia jakiegoś zagrożenia na drodze – mówi sierż. szt. Jakub Bagiński, oficer prasowy KMP w Słupsku.

Skutkiem tego zdarzenia drogowego były duże utrudnienia w ruchu. Na szczęście pracownicy służb cywilnych w szybkim tempie uporali się z usunięciem pojazdów z drogi i ją udrożnili. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.