K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Pokaz maskotek

0

W sobotę i niedzielę po przerwie spowodowanej pandemią powrócił do Rowów Ogólnopolski Zjazd Maskotek. Przez dwa dni w tej nadmorskiej miejscowości zobaczyć można było najciekawsze maskotki z całej Polski. Po paradzie odbyły się różnego rodzaju gry i quizy.

Po dwuletniej przerwie do Rowów powrócił Ogólnopolski Zjazd Maskotek. Impreza po raz kolejny przyciągnęła do tej nadmorskiej miejscowości wielu turystów. Wydarzenie rozpoczęło się w sobotę o godzinie 16 paradą maskotek, która ruszyła ulicami Rowów spod sceny amfiteatru. Najróżniejsze i bardzo kolorowe postacie maszerowały ulicami nawiązując kontakt z widzami i dostarczając nieskrywanej radości najmłodszym turystom. Poza klasycznymi postaciami z polskich i zagranicznych bajek zobaczyć można było również między innymi roboty i dinozaury.

O godzinie 17 odbył się plebiscyt na najlepsze przebranie. Pierwsze miejsce zajęła maskotka Bumblebee, reprezentująca miejscowy park rozrywki „Bawi Raj”, na drugim stopniu podium stanął Kogut Strażak z OSP Wieruszów, a trzecie miejsce zajął Dinozaur Arnold z „Parku Ewolucji” w Sławutowie. Po paradzie i plebiscycie można było wziąć udział grach i quizach. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.