K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Zderzenie na Bałtyckiej

0

Dzisiaj około godziny 10 na ulicy Bałtyckiej w Słupsku doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowcy obu pojazdów trafili do słupskiego SOR-u. Zabezpieczająca miejsce zdarzenie policji zorganizowała ruch wahadłowy.

Do poważnego wypadku doszło dzisiaj około godziny 10 na ulicy Bałtyckiej w Słupsku. Na skutek zderzenia dwóch pojazdów droga wylotowa z miasta szybko się zakorkowała. Słupska policja zabezpieczyła miejsce wypadku i rozpoczęła ręczne sterowanie ruchem.

– Dzisiaj około godziny 9.40 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu drogowym, do którego doszło w Słupsku przy ulicy Bałtyckiej. Pracujący na miejscu tego zdarzenia funkcjonariusze ruchu drogowego ustalili wstępnie, że 39-letni kierujący pojazdem marki Ford nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył hyundaia, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby ustąpić im pierwszeństwa – informuje sierż. szt. Jakub Bagiński, oficer prasowy KMP w Słupsku. – Policjanci na miejscu tego zdarzenia wykonali oględziny pojazdu i sporządzili dokumentację fotograficzną, na podstawie której będą ustalali dokładne okoliczności tego wypadku drogowego. Z uwagi na występujące utrudnienia ręczną regulację ruchu prowadzili funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego.

W jednym z samochodów pasażerem było dziecko. Na ten moment nieznany jest stan zdrowia przewiezionych na SOR poszkodowanych. Słupska policja apeluje o szczególną ostrożność na drogach w czasie upałów. Wysoka temperatura wpływa na dekoncentrację w czasie jazdy, a słońce może oślepiać. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.