K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Lato z dobrą energią

0

W każdy weekend sierpnia o godzinie 19 na dziedzińcu Nowego Teatru w Słupsku odbywać się będą plenerowe spektakle realizowane w ramach projektu „Lato z dobrą energią”, sponsorowanego przez Engie EC Słupsk. Publiczność będzie mogła zasiąść na specjalnych leżakach i obejrzeć takie spektakle jak „Wszyscyśmy z jednego szynela”, „Wykrywacz kłamstw” czy stand up Darka Gatnieja.

Wszystkie 4 weekendy sierpnia na dziedzińcu Nowego Teatru w Słupsku odbędą się pod znakiem „Lata z dobrą energią”. Publiczność będzie mogła zasiąść na wygodnych leżakach i obejrzeć spektakle na plenerowej scenie. W nadchodzący weekend, czyli już 6 i 7 sierpnia w stand upie „Świat zwariował” wystąpi Darek Gatniej czyli Dariusz Gatniejewski, słupski artysta, współzałożyciel i członek kabaretu DKD .Teatr przygotował też ciekawe propozycje repertuarowe, a wśród nich będzie przewrotna komedia małżeńska, „Wykrywacz kłamstw”, którą będzie można zobaczyć 13 i 14 sierpnia. Natomiast w dwa ostanie weekendy miesiąca (20 i 21 oraz 27 i 28 sierpnia) wystawiony zostanie „Wszyscyśmy z jednego szynela”, w obsadzie którego ponownie zobaczymy m.in. byłych aktorów teatru, Jerzego Karnickiego i Hannę Piotrowską.

Sto dwadzieścia leżaków czeka na państwa już od najbliższego weekendu przez cały sierpień na dziedzińcu Nowego Teatru – zachęca Dominik Nowak, dyrektor Nowego Teatru w Słupsku. – Będziemy grali dla państwa komediowe, kabaretowe tytuły. Będzie się działo na pewno bardzo sympatycznie, bardzo wesoło, niezobowiązująco. Myślę, że można przyjść w szortach, klapkach i spędzić czas z dobrą energia.

Sponsorem i partnerem wydarzenia „Lato z dobrą energią” jest Engie EC Słupsk Sp. z o.o. Za dobrą współpracę podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, dyrektor Nowego Teatru, Dominik Nowak, uhonorował prezes Engie statuetką „Przyjaciel Nowego Teatru”.

My z Nowym Teatrem współpracujemy już od jakiegoś czasu – przypomina Agnieszka Jeziorska, prezes zarządu Engie EC Słupsk Sp. z o.o. Wcześniej było czytanie z dobrą energią, później warsztaty z dobra energią, a teraz przyszedł czas na lato z dobrą energią, na które wszystkich państwa serdecznie zapraszamy.

Engie jest takim stałym partnerem dla różnych wydarzeń kulturalnych – podkreśla Marta Makuch, wiceprezydent Słupska. Jest to rzeczywiści przyjaciel nie tylko Nowego Teatru, ale w ogóle kultury w Słupsku. Nie tylko daje nam ciepło, ale też wsparcie, dobrą energię do różnego rodzaju działań, za co bardzo chcemy pani prezes podziękować.

Firma Engie to jest firma, która rozgrzewa słupszczan nie tylko w zimie, ale również w lecie, gdy jest upał można zdobywać energię z tej elektrociepłowni – przekonywał Dominik Nowak.

Wszystkie spektakle „Lata z dobrą energią” zarówno w soboty jak i niedziele rozpoczynać się będą o godzinie 19. Bilety można nabyć online oraz w kasie teatru. Szczegółowy repertuar sierpniowy dostępny jest na facebookowym profilu Nowego Teatru oraz na jego stronie internetowej (nowyteatr.pl). (opr. rkh)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.