K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Potańcówka nad Słupią

0

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 18 na bulwarach nad Słupią odbędzie się roztańczona impreza. Potańczyć będzie można do rytmów granych przez zespół & Band Kapela znad Słupi. Zagra on szlagiery światowego i polskiego repertuaru.

Słupski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie osoby zainteresowane na Potańcówkę nad Słupią. Podczas tej niedzielnej imprezy obok Młodzieżowego Domu Kultury słupszczanie będą mogli tańczyć przy dźwiękach muzyki na żywo w wykonaniu zespołu & Band Kapela znad Słupi.

– Mam nadzieję, że troszkę ta muzyka nad rzeką nas rozkołysze. Niektórzy pewnie będą traktowali to jako koncert, a niektórzy będą tańczyć, mamy nadzieję, bo tak to się nazywa: Potańcówka nad Słupią z kapelą & Band znad Słupi, więc Marian Szarmach, Piotr Duda, Piotr Pędzich i „Ziutek” Józef Budrewicz. To muzyka klasa, po prostu – mówi dyrektor Słupskiego Ośrodka Kultury Jolanta Krawczykiewicz – szlagiery może nie z ostatniego setlecia, ale z 90 lat, światowe i polskie. Dixieland i swing, naprawdę dobra muzyka 14 sierpnia o godzinie 18 na bulwarach przy Młodzieżowym Domu Kultury, któremu od razu dziękuję za użyczenie prądu, bo to jest oczywiście problem. Mamy jeszcze takie marzenie, żeby kiedyś zrobić potańcówkę, gdzie kapela byłaby na barce, a światełka byłyby rozciągnięte nad Słupią. Ale Słupski Ośrodek Kultury nie poradzi już sobie sam, będzie musiał szukać wsparcia.

Impreza będzie okazją nie tylko do potańczenia, ale również do integracji mieszkańców Słupska. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.