K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Jazz in Sight

0

W sobotę i niedzielę na słupskich bulwarach w parku Chopina odbędą się imprezy muzyczne w ramach festiwalu „Jazz in Sight”. To pięć koncertów z imprezami towarzyszącymi, takimi jak jam session oraz warsztaty skierowane do dzieci i młodzieży.

Już w najbliższy weekend będzie można bawić się na słupskich bulwarach w rytmach jazzu. Przez dwa dni w parku za biblioteką pojawią się znakomici wykonawcy muzyki jazzowej. Na scenie posłuchać można będzie między innymi Macieja Sadowskiego Solo oraz zespołu Kwaśny Deszcz.

W najbliższy weekend Jazz in Sight, bo tak nazywamy ten festiwal jazzowy, który odbędzie się w sobotę i niedzielę, 20 i 21 sierpnia. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kolektyw, które zaprasza mieszkańców i gości przebywających w naszym mieście w tym czasie na to wydarzenie wokalne. Jazz kojarzy się ludziom z trochę trudniejszą muzyką, niemniej jednak organizatorzy planują podać ją w ciekawy, przystępny sposób – mówi Monika Rapacewicz, rzecznik prasowy UM w Słupsku. Zapraszamy już od godziny 16 do parku Chopina za biblioteką miejską przy ulicy Grodzkiej 3 i tam pięć koncertów, które na nas czekają, odbędzie się dla mieszkańców Słupska. Serdecznie zapraszamy.

Pięć koncertów to nie jedyne atrakcje w tych dniach, ponieważ towarzyszyć im także będą między innymi jam session po koncertach oraz warsztaty skierowane do dzieci i młodzieży. Wydarzenie ma być połączeniem muzyki ambitnej z bardziej przystępną dla szerszego audytorium. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.