K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Koszykarze przed sezonem

0

Już niebawem rozpocznie się nowy sezon zmagań koszykarskich. Grupa Sierleccy Czarni Słupsk zgłasza pełną gotowość do gry. Pod koniec ubiegłego tygodnia ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2022/2023 dla posiadaczy karnetów z poprzedniego sezonu.

Po bardzo dobrym ubiegłym sezonie Grupa Sierleccy Czarni Słupsk zgłasza pełną gotowość do gry w zbliżających się rozgrywkach. W ubiegłym tygodniu ruszyła przedsprzedaż karnetów na sezon 2022/2023 dla posiadaczy karnetów z poprzedniego sezonu. Pozostałe osoby mogą zakupić karnet po 26 sierpnia.

– Bardzo intensywnie trenujemy, za nami pierwszy sparing rozegrany w dniu wczorajszym, gdzie tak naprawdę mogliśmy dopiero spojrzeć, co tak naprawdę udało się sformułować z zawodników. Wygląda to bardzo obiecująco – mówi Michał Jankowski, prezes klubu Grupa Sierleccy Czarni Słupsk. – Kolejny zawodnik zagraniczny jest już w drodze do Słupska, dołączy do nas w środę, czwartek bieżącego tygodnia. Mamy jeszcze dużo czasu na przygotowanie, ponieważ liga rusza dopiero 22 września. Pierwszy mecz ekstraklasy dla Grupy Sierleccy Czarni Słupsk odbędzie się w Słupsku, w czwartek, i podejmować będziemy Suzuki Arka Gdynia. Ale wcześniej kibice będą mogli zobaczyć już naszą drużynę w dniu 9 września, w piątek, o godzinie 19, kiedy nastąpi jej prezentacja, to turniej o puchar prezydenta miasta Słupska. 19.30 – pierwszy mecz z Suzuki Arka Gdynia, tak się ułożyło. Dzień później mecz drużyn przeciwnych – Gdynia i Anwil Włocławek, a w niedzielę o godzinie 17 my będziemy podejmować Anwil Włocławek. I to są te dni, kiedy będzie można zobaczyć naszą drużynę w nowej odsłonie. Mam nadzieję, że emocji nie zabraknie.

Sprzedaż karnetów odbywać się będzie w wybranych punktach sprzedaży w Słupsku oraz za pośrednictwem Abilet.pl. Dodatkowo dla słupszczan posiadających kartę mieszkańca przygotowano zniżkę na bilet w wysokości 7 procent. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.