K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Kolizja na skrzyżowaniu

0

Wczoraj przed godziną 15 na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Zygmunta Augusta doszło do kolizji. Kierujący pojazdem marki Audi skręcał na skrzyżowaniu i uderzył w poruszającego się w stronę ulicy Szczecińskiej motocyklistę. Miejsce kolizji zabezpieczali słupscy strażacy i policja.

Do niebezpiecznej sytuacji drogowej doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Zygmunta Augusta w Słupsku. W kolizji brały udział samochód marki Audi oraz motocykl. Na miejscu pracowali strażacy oraz policjanci, którzy zabezpieczyli teren i ustalali, co było powodem całego zdarzenia.

– Około godziny 14.30 dyżurny słupskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulicy Zygmunta Augusta z ulicą Sobieskiego. Na miejscu policjanci wydziału ruchu drogowego ustalili, że kierująca 39-latka pojazdem osobowym Audi nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motocykliście, 48-latkowi. Za to wykroczenie kierująca pojazdem osobowym została ukarana mandatem karnym w wysokości 1.500 złotych – informuje st. sierż. Amadeusz Galus z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

Po zakończeniu czynności strażakom i policjantom udało się uprzątnąć oba pojazdy z drogi i w konsekwencji udrożnić zakorkowane skrzyżowanie. Na miejscu była również karetka pogotowia, jednak na szczęście w tym niebezpiecznym zdarzeniu drogowym nikt poważnie nie ucierpiał. (opr. jwb)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.