K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Nauka śpiewu z Katarzyną Groniec

0

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk zapraszają na bezpłatne warsztaty wokalne, które poprowadzi Katarzyna Groniec, znana i ceniona piosenkarka i aktorka. To znakomita okazja dla zainteresowanych wokalistyką do rozwijania swoich umiejętności.
Kariera Katarzyny Groniec jako solowej wokalistki rozpoczęła się pod koniec lat 90., kiedy poznała Grzegorza Ciechowskiego, który zaproponował jej pomoc w wyprodukowaniu debiutanckiej płyty solowej. Ich współpraca trwała blisko dwa lata, a efektem był album z 2001 roku zatytułowany „Mężczyźni”. Dzisiaj na swoim koncie wokalistka ma dziesięć albumów studyjnych, a ostatni „Ach!” ukazał się w marcu 2018 roku.
Prowadzone przez Katarzynę Groniec bezpłatne warsztaty śpiewu będą dla zainteresowanych mieszkańców znakomitą okazją do doskonalenia umiejętności wokalnych. Ze względu na repertuar, w jakim artystka czuje się najlepiej, najwięcej z zaplanowanych zajęć wyniosą miłośnicy poezji śpiewanej i piosenki aktorskiej, ale rady od tak utalentowanej wokalistki cenne będą na pewno dla wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w warsztatach.
Zajęcia zaplanowano w Lądowisku Kultury w Redzikowie w dniach od piątku do niedziali 14-16 października. Całość zakończy wspólny koncert galowy, który rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17. Na scenie wspólnie z Katarzyną Groniec wystąpią uczestnicy warsztatów, a akompaniować im będzie Przemysław Sysojew-Osiński.
Liczba miejsc dla uczestników warsztatów wokalnych jest ograniczona, a nabór ma charakter konkursowy. Zapisy przyjmowane będą do 6 października. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.kultura.slupsk.pl. (jwb, fot. CKiBP)

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.