K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Znasz dobroczyńcę działającego w regionie? Zgłoś go!

0

Rusza konkurs na Dobroczyńcę Regionu Słupskiego. Każdy, kto zna osobę działającą na rzecz innych, służącą pomocą potrzebującym, wkładającą w to serce i swój czas, działającą charytatywnie bądź na zasadzie wolontariatu, może zgłosić ją do konkursu za pośrednictwem specjalnego formularza:
https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=ijk9qphMAUiprdaDXHhRZJpm_Lu8D6hHlonSC4g5p4NUNklTMDJXMzFRVDJWSUMxRlRTVDc2SzVFNi4u&fbclid=IwAR3njy3GqRKX2oSksaiobuj4PV2THP3wUTx3GdqlvnkC55clmqv84KXCVvA. Kandydatury dotyczyć mogą zarówno osób prywatnych, jak i np. firm, które dzielą się swoimi zyskami z potrzebującymi wsparcia, tak aby mogli zażegnać swoje kryzysy.
.
Zgłoszenia można przesyłać do dnia 15 listopada 2022 roku. Na stronie Słupskiego Funduszu Lokalnego zamieszczone zostały wszelkie informacje dotyczące tej inicjatywy. Tam również dostępny jest regulamin przedsięwzięcia – http://fundusz.slupsk.pl/regulaminy/. Organizatorzy, ogłaszając konkurs, chcieliby uhonorować ludzi, którzy bezinteresownie niosą pomoc w potrzebie, docenić ich wysiłek i wrażliwość na krzywdę innych.
.
Oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w konkursie i wykorzystanie wizerunku przez Słupski Fundusz Lokalny można pobrać ze strony http://fundusz.slupsk.pl/2022/10/20/dobroczynca-regionu-slupskiego-poszukiwany/ i wysłać na adres mailowy [email protected] Bezpośredni kontakt do organizatora konkursu możliwy jest pod numerem telefonu: 59 840 29 20. (opr. jwb)

Skomentuj