K6 INFO – LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONU SŁUPSKIEGO

Wypadek w Reblinku

0

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pracowali dziś na miejscu wypadku drogowego w Reblinku, do którego doszło zaraz po godzinie 6. Funkcjonariusze słupskiej drogówki zabezpieczyli miejsce zdarzenia i będą ustalać dokładne okoliczności tego wypadku.

Dzisiaj rano około godziny 6 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej numer 6 w miejscowości Reblinko. Skierowani na miejsce funkcjonariusze słupskiej drogówki ustalili wstępnie, że jadący w stronę Koszalina 42-letni kierujący citroenem z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ciężarowego dafa, który następnie przewrócił się na bok. Obaj kierowcy zostali zabrani na SOR, gdzie znajdują się pod opieką lekarzy.
Na miejscu zdarzenia policjanci wykonywali czynności z udziałem technika kryminalistyki, zabezpieczali ślady i sporządzali dokumentację fotograficzną, na podstawie których będą ustalać dokładne okoliczności wypadku. (opr. jwb, fot. KMP w Słupsku)

Skomentuj